Świąteczna akcja wolontariuszy

Już po raz trzeci społeczność naszego liceum postanowiła wesprzeć fundację NA RATUNEK pomagającą dzieciom z chorobami nowotworowymi. W poniedziałek przed Świętami Bożego Narodzenia nasi wolontariusze pojechali z darami do Wrocławia. Jako niespodziankę wolontariusze przygotowali także fantastyczne przedstawienie świąteczne, które zostało nagrane i w formie elektronicznej przekazane w fundacji dla dzieci.
Wrażenia po wizycie były niesamowite. Na miejscu we Wrocławiu przywitały wolontariuszki bardzo sympatyczne Panie, z którymi mogły porozmawiać o działalności fundacji i o dzieciach, które ta fundacja wspiera. Mamy nadzieję, że w następnym roku nasza szkoła też weźmie udział w tej cudownej akcji.