Spotkanie z pułkownikiem Ryszardem Grześkowiakiem

We wtorek 11.10.2016r. w auli odbyło się kolejne spotkanie z ciekawym absolwentem  w ramach projektu „Sto spotkań na 100-lecie szkoły”.

Naszym gościem był pan pułkownik Ryszard Grześkowiak, komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Poznaniu, absolwent z 1983 roku.

W spotkaniu wzięli udział dyrekcja szkoły, nauczyciele, emerytowani nauczyciele uczący naszego gościa oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Niepublicznego Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki.

Pan Grześkowiak wspominał czasy szkolne, opowiedział uczniom o swojej dalszej edukacji oraz pracy w resorcie obrony. Zaprezentował też aktualną ofertę edukacyjną MON.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Absolwentów i Wychowanków Państwowego Gimnazjum i Liceum ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie.

Następne spotkania już wkrótce!