Pomagamy

Od początku listopada do niemal połowy grudnia grudnia w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie trwała akcja zbierania potrzebnych rzeczy takich jak  zabawki, książki, przybory szkolne, dla dzieci z oddziałów onkologicznych. Wszystkie rzeczy musiały być nowe aby nie zaszkodzić zdrowiu dzielnych pacjentów. Dzieci były w każdym wieku: od przedszkolaków do uczniów szkół średnich, dlatego było to niezwykle ważne, aby przyniesione rzeczy były przeznaczone do kilku grup wiekowych. W ten sposób udało nam się zebrać wiele kolorowanek, puzzli, lalek dla najmłodszych, przybory szkolne, klocki Lego, dla trochę starszych i wiele selfie sticków, słuchawek bezprzewodowych dla najstarszych. Akcje można udać niezwykle udaną, dzięki dobrej woli uczniów I LO i zaangażowaniu wolontariatu.