Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce Dziewcząt

W dniu 13.03.2024 r. w hali sportowej LO nr 1 w Jarocinie, odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Wschód w Koszykówce Dziewcząt w ramach XXV Licealiady. Do rozgrywek przystąpiły: Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Jarocinie, Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie oraz I LO w Gnieźnie. Zespoły zostały rozlosowane do grupy, gdzie grano systemem każdy z każdym 4×6 min. Po zakończeniu turnieju, podczas uroczystego zakończenia, zostały wręczone puchary ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie drożdżówki oraz napoje ufundowane przez Radę Rodziców przy LO nr 1 w Jarocinie oraz indywidualnego sponsora. Zawody sędziował Maciej Dolata instruktor koszykówki.

GRUPA FINAŁOWA
1. LO NR 1 JAROCIN