Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce Chłopców

W dniu 12.03.2024 r. w hali sportowej LO nr 1 w Jarocinie, odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Wschód w Koszykówce Chłopców w ramach XXV Licealiady. Do rozgrywek przystąpiły: Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Jarocinie, Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni, Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie oraz Technikum TEB Edukacja w Gnieźnie. Zespoły zostały rozlosowane w dwie grupy: grupa „A” dwa zespoły, grupa „B” trzy zespoły. W grupie „A” rozegrano jeden mecz 4x8min., natomiast w grupie „B” grano systemem każdy z każdym 4×6 min.. Rozegrano mecz finałowy. Po zakończeniu turnieju, podczas uroczystego zakończenia, zostały wręczone puchary ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie drożdżówki oraz napoje ufundowane przez Radę Rodziców przy LO nr 1 w Jarocinie oraz indywidualnego sponsora. Zawody sędziowali Marek Sobczak reprezentujący Wielkopolski Związek Koszykówki oraz Maciej Dolata instruktor koszykówki.

GRUPA A
1.LICEUM NR 1 JAROCIN