Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Dnia 17.11.2023 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie.
Zawody rozegrano zgodnie z regulaminem SZS Wielkopolska. Grano systemem każdy z każdym. Grano do trzech wygranych meczy, w meczu do dwóch wygranych setów, w secie do 11 punktów. Po zakończeniu rozgrywek dokonano ich uroczystego podsumowania oraz wręczenia medali i dyplomów. Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Maja T., Laura P., Emilia R., natomiast wśród chłopców: Oskar D. i Franciszek G., Uczniowie naszej szkoły zajęli III m w kategorii dziewcząt oraz III m. w kategorii chłopców. Zawody rozegrano w miłej sportowej atmosferze.