Konkurs Poznaj naszego Patrona

Poznaj naszego Patrona. Tajemnice Tadeusza Kościuszki (kategoria szkół ponadpodstawowych) – podsumowanie konkursu

W ramach przygotowań do jubileuszu 100 – lecia nadania imienia Tadeusza Kościuszki naszej szkole, zaprosiliśmy młodzież szkół ponadpodstawowych powiatu jarocińskiego do odkrycia tajemnic naszego Patrona, zaszyfrowanych w zakamarkach jarocińskiego liceum. W zmaganiach uczestniczyło 9 dwuosobowych drużyn z ZSP nr 1 i ZSP nr 2 w Jarocinie oraz ZSPiB w Tarcach.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy wiedzy i wytrwałości w poszukiwaniu zaszyfrowanych pytań.
Najlepsi z najlepszych to:
🥇 Dorota Przybylska i Borys Marek (ZSP nr 1 w Jarocinie, opiekun p.Marta Jankowiak).
🥈 Stanisław Gładczak i Nikodem Handke (ZSPiB w Tarcach, opiekun p.Andrzej Śrama),
🥉 Agnieszka Muc i Aleksandra Rzepecka (ZSPiB w Tarcach, opiekun p.Andrzej Śrama).

Dziękujemy sponsorom nagród:
@Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego (patronat honorowy)
@Muzeum Regionalne w Jarocinie
@Kino Echo im. Piotra Łazarkiewicza w Jarocinie