100 spotkań na 100-lecie – Tomasz Kostrzewa

W poniedziałek 9 marca w ramach projektu „100 spotkań na 100-lecie” naszą szkołę odwiedzi absolwent z roku 2002 Tomasz Kostrzewa, działający w Warszawie niezależny doradca i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie mieszkań w przedwojennych kamienicach oraz zajmuje inwestowaniem w nieruchomości. Działalność biznesową stara się łączyć z aktywnością społeczną – jest Fundatorem i Prezesem Zarządu Fundacji Józefa Rotblata – zajmującej się promocją dziedzictwa swojego patrona i edukacją na rzecz pokoju.
Tomasz Kostrzewa jest absolwentem etnolingwistyki na Wydziale Neofilologii UAM oraz stosunków międzynarodowych – specjalność wschodoznawstwo na Wydziale Historycznym UAM.
Spotkanie ma charakter otwarty i rozpocznie się o godz. 9.50