Brytyjski mural

W czasie majówki grupa uczniów z klasy I c i I a całkowicie odmieniła wygląd sali nr 19. Dziewięć osób poświęciło parę dni na wykonanie muralu w tej sali. Głównym pomysłodawcą był Jan Grzegorzewski, który wykonał projekt. Całe przedsięwzięcie nie udałoby się gdyby nie pomoc i zaangażowanie jego koleżanek i kolegów. Pomogli mu: Kornelia Paks, Jan Leopold, Łukasz Witwicki, Adrianna Kalinowska, Agata Zawodna, Barbara Brunarska, Zuzanna Wieczorek i Mariusz Hybiak. Podczas malowania panowała miła atmosfera, wszyscy ciężko pracowali, a końcowy efekt spodobał się zarówno twórcom, nauczycielom i uczniom. Na wykonanym muralu możemy zobaczyć Big Bena, królową Elżbietę, straż królewską, charakterystycznie wyglądającą budkę telefoniczną i flagę wielkiej Brytanii.

Przedsięwzięcie zostało sfinansowane z budżetu naszej szkoły oraz przez sponsora – Firmę Handlowo-Usługową Anity Kasprzak „Kameleon”.