I Akademickie Targi Edukacyjne

W dniu 12 kwietnia br. odbyły się w auli naszego Liceum I Akademickie Targi Edukacyjne dla Szkół  Ponadgimnazjalnych, zorganizowane przez Społeczną Akademię Nauk. Targi odbyły się pod patronatem Starosty Powiatu Jarocińskiego . W Targach wzięły udział szkoły wyższe z Wrocławia, Warszawy, Kalisza i Poznania. Uczniowie Szkół  Ponadgimnazjalnych mogli porozmawiać z pracownikami i studentami tych uczelni. Wszystkie zapowiedziane uczelnie wzięły udział w Targach. Imprezę otworzył Wicestarosta  Powiatu Jarocińskiego pan Mirosław Drzazga. Mamy nadzieję, że impreza ta wpisze się na stałe w kalendarz imprez naszej szkoły. Targi odwiedzili uczniowie wszystkich szkół Ponadgimnazjalnych  Powiatu Jarocińskiego.