Dzień ze sztuką

31 października 2023 roku uczniowie klasy IVd wzięli udział w wycieczce do Poznania. Młodzież uczestniczyła w warsztatach prowadzonych w Muzeum Narodowym, w ramach których miała okazję poszerzyć swoje humanistyczne horyzonty. Po lekcji muzealnej uczniowie wraz z opiekunami udali się do Teatru Nowego, gdzie z zapartym tchem obejrzeli spektakl pt. BĘDZIE PANI ZADOWOLONA, CZYLI RZECZ O OSTATNIM WESELU WE WSI KAMYK w reżyserii Agaty Dudy-Gracz, podczas przedstawienia młodzi ludzie mieli okazję wchodzić w interakcję z aktorami, tworząc w ten sposób wspólnotę teatralnych doznań.
Wycieczka edukacyjna pozostawiła w pamięci uczniów niezatarte wrażenia, tym bardziej, iż wielu z nich nieczęsto ma okazję oglądać spektakle teatralne.