Otrzęsiny pierwszoklasistów

Otrzęsiny pierwszoklasistów to stary i ważny uczniowski obyczaj. Wierni tradycji – 17 października przeprowadziliśmy ten obrzęd w naszej szkole. W atmosferze dobrej zabawy przypieczętowaliśmy przyjęcie absolwentów szkół podstawowych w poczet naszej społeczności uczniowskiej. Reprezentacje klasowe wzięły udział w następujących zadaniach: narysowanie karykatury wychowawcy, zaprezentowanie klasy, pytania z wiedzy o szkole, kółko i krzyżyk, piramidy gimnastyczne. Na trybunach pozostali uczniowie klas pierwszych gorąco dopingowali swoje koleżanki i swoich kolegów. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny, ale to głównie tegoroczni maturzyści przejęli pałeczkę i wzorowo przeprowadzili swoich młodszych kolegów przez szereg zadań. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 1B. Gratulujemy! Nowo przyjętym uczniom życzymy wielu sukcesów.

Więcej zdjęć autorstwa Jakuba Stachowiaka pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1EnYhSGMeNGzVFwxZ8wS9msMopdciMWwL?usp=sharing