„Zwyciężanie mamy we krwi…”

Konkurs wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
W związku ze 104. rocznicą zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego, chcemy Wam zaproponować konkurs, który przybliży jego przebieg i przypomni losy naszych przodków, walczących o przyłączenie Wielkopolski do odradzającego się państwa polskiego.
Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie:

• zainstaluj w telefonie aplikację do odczytywania kodów QR,
  • znajdź 30 kodów ukrytych na terenie szkoły,
  • odczytaj zakodowane pytania i poszukaj na nie odpowiedzi, (kody będą dostępne na terenie szkoły od 10 do 11 stycznia),
  • odpowiedzi wpisz na karcie, którą możesz pobrać w szkole,
  • wypełnioną kartę złóż w bibliotece szkolnej, do 13 stycznia (do godz. 12:00),
  • w czasie szukania kodów QR i poszukiwania odpowiedzi na pytania, pracuj indywidualnie. Pamiętaj, nie tylko, kto pierwszy ten lepszy, ale również, kto najdokładniejszy!
    Za najszybciej i najbardziej precyzyjnie udzielone odpowiedzi przewidziane są nagrody: książki, gry planszowe, kupony zwalniające od pytania w wybranym dniu.
    Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 lutego 2023r., w rocznicę zakończenia Powstania Wielkopolskiego.

Zachęcamy do udziału i odkrywania tajemnic Powstania Wielkopolskiego!
„Czas zacząć karmić narodową duszę sukcesami, nie porażkami !”